Partnerzy

GetsoDom – Twoje oferty nieruchomości na Facebooku!

Media społecznościowe umożliwiają całkiem nowe, innowacyjne podejście w systemie komunikacji w strefie konsument – media – firma. Firma Getso.pl dostarcza gamę wyspecjalizowanych aplikacji dla firm podążających za trendami rynku. Aplikacja GetsoDom jest innowacyjnym narzędziem służącym do promocji ofert nieruchomości w portalu społecznościowym Facebook. Umożliwia w prosty sposób prezentację wszystkich ofert na firmowej stronie profilowej. Integrując się z GetsoDom poznają Państwo opinie i potrzeby swoich obecnych i przyszłych klientów.

Importowanie ofert nieruchomości nigdy nie było tak proste

Dla biur nieruchomości naszych Partnerów, umożliwiamy automatyczny import ofert nieruchomości bezpośrednio z używanego programu. Mając na uwadze jak cenny jest dla Państwa czas, oddaliśmy do dyspozycji inteligentny system promocji ofert, który pozwala w krótkim czasie dotrzeć do szerokiej grupy klientów. Aplikacja samodzielnie, w intuicyjny sposób, dba o wizerunek ofert za pomocą funkcji efektywnej promocji. Oferty nieruchomości z wybranej kategorii będą automatycznie promowane z ustaloną przez Państwa częstotliwością. Dostępna wyszukiwarka, ułatwia użytkownikom Facebooka znalezienie wymarzonego mieszkania lub domu w zaledwie kilka sekund. Filtry pozwalają zawęzić wyszukiwanie do konkretnej ceny, metrażu, lokacji, ilości pokoi, a nawet miasta, czy dzielnicy.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Nam możesz zaufać! Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo danych klientów jest naszym priorytet. Aby zaistnieć na Facebooku wystarczy założyć darmowe konto na https://getso.pl/logowanie/zaloguj/ oraz zamówić usługę GetsoDom. Konsultanci Getso.pl zadbają o uruchomienie importu ofert z LocumNet Online lub Inet Online do aplikacji na Facebooku. Więcej informacji: http://getso.pl/aplikacje-facebook/dom/