O firmie

Szanowni Państwo!

Firma NSOFT S.A. jest spółką powstałą z wyodrębnionej części przedsiębiorstwa NETMEDIA S.A. dotyczącej obsługi informatycznej rynku nieruchomości i przedsiębiorstwa POLDATA SP.J.

Pod nazwą NSoft na rynku firma jest od 2010 roku, jednak z dobrze Państwu znanymi produktami historycznie sięgającymi  lat 90-ych. Dzięki synergii firm zwiększone zostało zaplecze informatyczne oraz zakres produktów. Głównym celem spółki jest integrowanie i rozwój posiadanych produktów w zakresie oprogramowania oraz nowych rozwiązań informatycznych dla podmiotów działających na rynku nieruchomości przy optymalnym wykorzystaniu potencjałów i dotychczasowego doświadczenia producentów (Locumnet, Poldata,). Lokalizacja geograficzna Warszawa i Poznań na pewno znacząco ułatwi komunikację między nami.

Naszą ideą jest szeroka i otwarta współpraca ze środowiskiem Pośredników, Polską Federacją Rynku Nieruchomości i regionalnymi Stowarzyszeniami. Deklarujemy, że będziemy przykładać wszelkich starań w pracach na rzecz podnoszenia standardów pracy uczestników rynku nieruchomości.