Cennik stron

Cennik wykonania strony WWW dla biura nieruchomości

Standard 

1 590 zł

Elementy strony

Biznes 

2 490 zł

Elementy strony

Premiumbestseller

3 990 zł

Elementy strony
  • 2)

Dedykowana1)dla wymagających

od 8 000 zł

Elementy strony

* ceny netto + 23 % VAT
1) Dedykowana strona to strona zaprojektowana i przygotowana według indywidualnych potrzeb Klienta. Może zawierać dowolną funkcjonalność, której oczekuje Klient, między innymi zawiera elementy wymienione powyżej.
2) Gotowy projekt graficzny dla systemu WordPress, do wyboru spośród tysięcy różnych projektów np. na: www.themeforest.net W cenę wykonania strony wliczony jest zakup projektu do kwoty 60$.
3) Strona dostosowująca się do rozdzielczości ekranu urządzenia na jakim jest oglądana. Dzięki stronie responsywnej można szybko znaleźć informację na swoim telefonie czy tablecie.
4) Inne wersje językowe dostępne za dodatkową opłatą wg poniższego cennika usług dodatkowych.
5) System pozwalający na samodzielne wprowadzenie zmian na stronie www przez Klienta (zmiana tekstów, wstawianie plików, zdjęć itp.)
6) Wszystkie teksty, zdjęcia, pliki do umieszczenia na stronie dostarcza Klient (poprzez e-mail). W cenie uwzględnione jest wypełnienie 5 pod-stron tekstami przesłanymi przez Klienta (do 1800 znaków na 1 pod-stronie). Jeśli pod-stron będzie więcej pozostałe pod-strony Klient uzupełnia tekstami samodzielnie lub uzupełniamy za dodatkową opłatą.
7) Import ofert z programów LocumNet Online, iNet Online, iNet WGN oraz innego dowolnego oprogramowania w formacie gratki
8) Osobno płatne według cennika usług dodatkowych lub według indywidualnej wyceny przygotowanej wg wytycznych Klienta. Stronę można rozbudować w dowolnym czasie.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.
W celu uzyskania szczegółowej oferty i wyceny strony prosimy o kontakt telefoniczny 61 821 70 80 lub mailowy info@nsoft.com.pl.