Cennik stron w abonamencie

Cennik strony WWW w abonamencie dla biura nieruchomości

Standardtypu ETA

69 zł / mc

Elementy strony

Biznesresponsywna

99 zł / mc

Elementy strony

* ceny netto miesięcznie + 23% VAT
1) Strona dostosowująca się do rozdzielczości ekranu urządzenia na jakim jest oglądana. Dzięki stronie responsywnej można szybko znaleźć informację na swoim telefonie czy tablecie.
2) Inne wersje językowe dostępne za dodatkową opłatą wg cennika elementów dodatkowych.
3) System pozwalający na samodzielne wprowadzenie zmian na stronie www przez Klienta (zmiana tekstów, wstawianie plików, zdjęć itp.)
4) Wszystkie teksty, zdjęcia, pliki do umieszczenia na stronie dostarcza Klient (poprzez e-mail). W cenie uwzględnione jest wypełnienie 5 pod-stron tekstami przesłanymi przez Klienta (do 1800 znaków na 1 pod-stronie). Jeśli pod-stron będzie więcej pozostałe pod-strony Klient uzupełnia tekstami samodzielnie lub uzupełniamy w ramach osobnego zlecenia.
5) Import ofert z programów LocumNet Online, iNet Online, iNet WGN oraz dowolnego innego programu z formatem gratka xml.
6) Osobno płatne według cennika usług dodatkowych lub według indywidualnej wyceny przygotowanej wg wytycznych Klienta. Stronę można rozbudować w dowolnym czasie.
7) Hosting w cenie opłacanego abonamentu za stronę – 10GB Serwer Mini. Nieograniczona ilość kont pocztowych w ramach serwera.

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.
W celu uzyskania pełnej informacji prosimy o kontakt od 10:00 do 14:00 na infolinię tel.506 295 123 oraz na kontakt@nsoft.com.pl.