Cennik stron w abonamencie

Cennik strony WWW w abonamencie dla biura nieruchomości

Standardtypu ETA

65 zł / mc

Elementy strony

Biznesresponsywna

99 zł / mc

Elementy strony

* ceny netto miesięcznie + 23% VAT
1) Strona dostosowująca się do rozdzielczości ekranu urządzenia na jakim jest oglądana. Dzięki stronie responsywnej można szybko znaleźć informację na swoim telefonie czy tablecie.
2) Inne wersje językowe dostępne za dodatkową opłatą wg poniższego cennika usług dodatkowych.
3) System pozwalający na samodzielne wprowadzenie zmian na stronie www przez Klienta (zmiana tekstów, wstawianie plików, zdjęć itp.)
4) Wszystkie teksty, zdjęcia, pliki do umieszczenia na stronie dostarcza Klient (poprzez e-mail). W cenie uwzględnione jest wypełnienie 5 pod-stron tekstami przesłanymi przez Klienta (do 1800 znaków na 1 pod-stronie). Jeśli pod-stron będzie więcej pozostałe pod-strony Klient uzupełnia tekstami samodzielnie lub uzupełniamy za dodatkową opłatą.
5) Import ofert z programów LocumNet Online, iNet Online, iNet WGN oraz innego dowolnego oprogramowania w formacie gratki
6) Osobno płatne według cennika usług dodatkowych lub według indywidualnej wyceny przygotowanej wg wytycznych Klienta. Stronę można rozbudować w dowolnym czasie.
7) Hosting w cenie opłacanego abonamentu za stronę – 10GB Serwer Mini. Nieograniczona ilość kont pocztowych w ramach serwera

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.
W celu uzyskania szczegółowej oferty i wyceny strony prosimy o kontakt telefoniczny 61 821 70 80 lub mailowy kontakt@nsoft.com.pl.